                    Enhet: NP300E7A-S06BE (NP300E7A-S06BE)
                    Desktop-BOX
                    1107-001977 IC-NOR-flash,MX25L3206EM2I-12G,32Mbit,3
                    På lager
                    87,-KJØP
                    Desktop-BOX
                    1205-004050 IC-bryter,G546A2RD1D,SON,8P,3x3mm,plast
                    På lager
                    29,-KJØP
                    1203-005536 IC-PWM-kontroller,TPS51117RGYRQFN,14P,3
                    28,-KJØP
                    3711-000456 Kontakt-header 3WALL,4P,1R,1.
                    14,-KJØP
                    3711-000556 Kontakt-header 4Wall 8P 1R 1.25mm SMD
                    13,-KJØP
                    2007-000147 R-chip 8.2kΩ 5% 1/1
                    8,-KJØP
                    2007-000503 R-chip 2.2Ohm,5%,1/16W,DA,TP,1608
                    14,-KJØP
                    2007-000536 R-chip 200Ohm 1% 1/16
                    8,-KJØP
                    2007-000695 R-chip 3.3Ω,5%,1/16W
                    23,-KJØP
                    2007-000729 R-Chip 300Ohm 5% 1/16